KONST / Litografier / Färglitografi 12946356
nr 1294 6356
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 90/360, skärgård. Motivet: 40x32cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:49:47
250 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson